Zostań Gwiazdą Filmową

Pierwszy w Polsce internetowy talent show

Nasi Jurorzy

Nasi Jurorzy

ZOBACZ NASZYCH JURORÓW





Michał Milowicz

energetyczna postać polskiej estrady, aktor teatralno-musicalowy, filmowy, telewizyjny, a także piosenkarz. Jego debiutem teatralnym w 1995 r. był musical ”Elvis” na scenie teatru Studio Buffo. Grał w nim od początku, wyjechał nawet na Brodway. Zagrał w wielu polskich produkcjach, takich jak: „Sztos”, „Kiler-ów 2-óch”, „Chłopaki nie płaczą”, „Poranek Kojota”, „Kas Wawa”. Aktor grał także w popularnych serialach: „Lokatorzy”, „Barwy szczęścia”. Michał Milowicz, wielki fan króla rock’n’drolla, jest pomysłodawcą i współtwórcą przedstawienia „Koncert piosenek Elvisa Presleya”. Występy w tym przedstawieniu przyniosły mu opinie jednego z najwszechstronniejszych talentów obecnego składu teatru Studio Buffo. W 2003 r. pojawiła się jego debiutancka płyta „Teraz wiesz”. Artysta, jako zwierzę sceniczne, wziął udział w 2006 r. w IV edycji „Tańca z Gwiazdami” oraz w III edycji „Gwiazdy tańczą na lodzie”.






Marek Włodarczyk

polski aktor telewizyjny, filmowy i teatralny, mieszkający przez wiele lat w Niemczech. Znany głównie z seriali : „Kryminalni” i „Brzydula”, ale nie tylko. W 1977 r. ukończył Wydział Aktorski na PWSTiTv w Łodzi. Zadebiutował już na studiach, występując w spocie reklamowym. W 1981 r. wyjechał do Niemiec, gdzie zagrał w ponad stu filmach. Mieszkając w Berlinie występował nie tylko w filmach, ale i teatrach, m.in. w Hamburgu, Berlinie i Monachium. W Polsce na dużym ekranie pojawił się w takich filmach jak: „Sowizdrzał świętokrzyski”, „Wesela nie będzie”, „Los chłopakos”. Marek Włodarczyk był także wykładowcą na uniwersytecie w Berlinie i Strasburgu, gdzie uczył młodzież sztuki aktorskiej. Po sukcesie roli komisarza Adama Zawady w serialu ”Kryminalni”, zdecydował o powrocie do Polski i tu zamieszkał. Skusił się także na udział w telewizyjnym show – wystąpił w VIII edycji programu „Taniec z Gwiazdami”.




Jerzy Gruza

reżyser, scenarzysta i aktor filmowy. Twórca wielu widowisk telewizyjnych i programów. Współpracował z Bogumiłem Kobielą i Jackiem Fedorowiczem przy cyklu programów w TVP : „Poznajmy się”, „Małżeństwo doskonałe”. Wyreżyserował kilka przedstawień Teatru Telewizji. Był scenarzystą i reżyserem popularnych seriali: „Czterdziestolatek”, „Wojna domowa”, „Tygrysy Europy” oraz filmów fabularnych takich, jak: „Dzięcioł”, „Noc poślubna w biały dzień”, „Pierścień i róża”, „Gulczas, a jak myślisz”, „Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja”. W wielu z nich zaprezentował się również na ekranie. W filmie „Gosia i Małgosia” zagrał Ernesta i … nieboszczkę Rozwadowską. Od 1984 dyrektor Teatru Muzycznego w Gdyni. Jest autorem książek: 40 lat minęło jak jeden dzień (1998), Człowiek z wieszakiem życie zawodowe i towarzyskie (2003).





Anna Prus

aktorka filmowa i teatralna. Znana z takich seriali jak Linia Życia, Julia, Pitbull. Za role Ali w „Wojnie polsko-ruskiej” otrzymała nominacje do Złotej Kaczki.





Janusz Kondratiuk

reżyser i scenarzysta. W 1969 ukończył reżyserię na PWSTiF w Łodzi. Reżyser znanych i cenionych filmów, które na trwałe wpisały się w historię polskiego kina: „Dziewczyny do wzięcia”, „Jak zdobyć pieniądze, kobietę i sławę”, „ Niedziela Barabasza”, „Złote Runo”, „Czy jest tu panna na wydaniu”, „Klakier”, „Prywatne niebo”, „Głos”, „Złote runo”, „Noc świętego Mikołaja”, „Milion dolarów”, „Jedenaste przykazanie”. Reżyser seriali: „Faceci do wzięcia”, „Garderoba damska”. Współpracował przy reżyserii kultowego filmu „Wniebowzięci”. Wystąpił w filmach Andrzeja Skolimowskiego „Walkower” i Andrzeja Kondratiuka „Cztery pory roku” i „Wrzeciono czasu”. W 1973 otrzymał Nagrodę Złotego Ekranu, a w 1993 nagrodę reżyserską za film Głos na Festiwalu Polskiej Twórczości Telewizyjnej.






Zbigniew Buczkowski

aktor filmowy i estradowy. Debiutował w 1972 roku rolą kelnera w „Dziewczynach do wzięcia” Janusza Kondratiuka. 17 grudnia 1983 r. zadebiutował na deskach Teatru Komedia w Warszawie w sztuce Koniec ery menelików (jako Naukowiec i skrzypek Stasio). W 1986 r. zdał egzamin estradowy. Zagrał w filmach „Przepraszam, czy tu biją?”,” Hubal”, „Czy jest tu panna na wydaniu?”,” Kłopoty to moja specjalność”,
„Wszyscy jesteśmy Chrystusami”, „Lawstorant”, „Po sezonie”, „Cudownie ocalony”, „Rób swoje, ryzyko jest twoje”, „Dzień świra”, „Córa marnotrawna”, „Ajlawju”, „Złoto dezerterów”, „Nocne graffiti”, „Nic śmiesznego”, „Komedia małżeńska”, „Uprowadzenie Agaty”, „Kawalerskie życie na obczyźnie”, „Zabij mnie glino”, „Miś”, „Człowiek z żelaza”, „Karate po polsku”, „Wyjście awaryjne”, „Wierna rzeka”, „Kronika wypadków miłosnych”, „Życie wewnętrzne”. Trzykrotnie zagrał pułkownika Alojzego Bąbla w filmach o słynnym Panu Kleksie. Ponadto zagrał w popularnych serialach: „Święta wojna”, „Barwach szczęścia”, „13 posterunek”, „Alternatywy 4”, „Dom”.






Mariusz Pujszo

aktor, producent, reżyser i scenarzysta, o dwóch obywatelstwach – polskim i francuskim. W branży filmowej zadebiutował w 1977 roku, grając jedną z głównych ról w serialu „Wakacje” . Wziął udział w ponad 200 francuskich produkcjach filmowych. Po premierze filmu „Królowie Życia” (Comme des Rois), w którym zagrał główną rolę, został okrzyknięty przez dziennik „Le Figaro” „najdowcipniejszym warszawiakiem w całej Francji”. W 1998 roku otrzymał nagrodę za najlepszy scenariusz na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Fantasporto za film „Królowie życia”, a w 2011 roku pojawiła się książka autobiograficzna pod tym samym tytułem.
Mariusz Pujszo to autor filmów „Gunblast Vodka”, „Polisz Kicz Projekt”, za który otrzymał w 2002 r. honorowe wyróżnienie na festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Jest twórcą scenariusza do filmu „Francuski Numer”, pomysłodawcą serialu TVP „Okazja” oraz w 2003r. był jurorem programu „ Debiut”, realizowanym prze telewizję Polsat. Od 2008 do 2010 był redaktorem naczelnym magazynu „Gentelman”. A ostatnio stworzył scenariusz do komedii szpiegowskiej „Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości” (premiera miała miejsce 31.08.2012 r.).
Motto życiowe Mariusza Pujszo brzmi: „Nie ten odnosi sukces, kto wcześnie rano wstaje, ale ten, kto wstaje uśmiechnięty!”





Komentarze